1. Консалтинг

Розробка комунікативних стратегій – аналізуємо інформаційне середовище та надаємо вичерпну та покрокову інструкцію виходячи з обраної вами цілі. Реалізуєте стратегію самостійно, або виконуємо всю роботу ми – на Ваш вибір.

Створення прес-служб чи консультування існуючих – підберемо для Вас персонал та сформуємо ідєву структуру роботи служби. Налагодимо взаємодію із ЗМІ. Проведемо навчання Вашої прес-служби, допоможемо їм стати ефективнішими.

Аудит pr-компанії чи прес-служби – pr-компанія не дала очікуваного результату? Робота прес-служби не задовільняє? Не поспішайте звільняти співробітників та витрачати гроші на нові концепції. Часто буває так, що деякі незначні, на перший погляд, деталі – можуть вплинути на результат. Але з середини їх не помітно. Інколи варто дізнатися думку ззовні.

2. Абонентське обслуговування

Дистанційна прес-служба – послуга користується попитом у організацій, які не мають можливості розмістити персонал через брак місця в офісі, або ж не продукують великої кількості інформаційних приводів, аби кожен день контактувати з журналістами. До мінімального пакету послуг належать:

 • послуга кол-центра
  • постійний моніторинг інформаційного поля на предмет загроз для компанії.
  • Копірайт
  • Координація зі ЗМІ
  • Підготовка спікера до інтерв’ю

Постійний моніторинг зовнішніх загроз – послуга входить до пакету «Дистанційна прес-служба», але може надаватися окремо. На відміну від пакетної пропозиції також включено оперативне реагування на загрозу та привінтивні дії.

Проведення тренінгів для відповідальних осіб – пропонуємо тренінги з таких напрямків:

 • захист інформації (конфеденційна інформація та комерційна таємниця)
  • спілкування з журналістами та участь у ток-шоу
  • поведінка під час обшуку, допиту

3. R&A (research & analysis)

Моніторинг та контент-аналіз ЗМІ – моніторинг понад 200-т Інтернет видань, сотень профілів лідерів громадської думки в соц. Мережах та телевізійних каналів по заданим параметрам. Звіт у вигляді інформаційної довідки, або детального аналізу.

Pr-аудит – комбіноване кількісно-якісне дослідження, опитування експертів, висновків та рекомендацій. В результаті ви отримаєте детальний звіт з рекомендаціями.

Виявлення джерела негативу – перший крок в захисній інформаційній війні – виявити опонента. Адже дуже часто замовник невідомий. Використовуючи передові технологій OSINT та офлайн комунікації ми допоможемо встановити джерело негативу.

4. Антикризовий PR

Розробка антикризової стратегії – аналіз ситуації, прогнозування розвитку кризи, створення щоденного плану на тиждень по виходу з кризової ситуації. Кожен 6-й день створюється план на наступний тиждень до нейтралізації загроз. Реалізація плану може бути покладена на нас, або ж самостійна.

Реалізація антикризових заходів – маємо великий арсенал інструментів та можливостей для стовідсоткової реалізації стратегії.

Аудит та корекція для запобігання антикризовим ситуаціям – аналіз потенційних небезпек, розробка стратегій поведінки, проведення тренінгів для відповідальних осіб.

5. SERM (search engine reputation management)

Залучення лідерів громадської думки до просування проекту – при виборі товару або послуги, люди мало зважають на рекламу. Для більшості головним критерієм є – порада від знайомого, або експета в галузі. Ми пропонуємо залучати експертів та лідерів громадської думки до просування вашої компанії.

Робота з негативними коментарями – інтерактивність, дуже важлива для медійних майданчиків, зокрема для пошукової оптимізації. А там, де є можливість залишати коментарі – завжди знайдеться той, хто захоче вилити на вас свій негатив. Не обов’язково через щось особисте, просто заради спортивного інтересу. Це можуть бути, як боти або тролі, так і справжні клієнти, через непорозуміння. Тому просто всіх банити та видаляти коментарі не можна, а інколи це просто неможливо. На приклад коли матеріал про Вас на сторонньому ресурсі. Ми модеруватимемо коментарі та зупинемо бот-атаки.

Захист від інформаційних атак – атакувати в мережі можуть не лише коментарями. Сторінки в соц.мережах блокують використовуючи мережі ботів, навмисно знижують рейтинг та проводять хакерські атаки. Наш відділ інформаційної безпеки радо вам допоможе.

Ліквідація наслідків інформаційних атак – форуми зі згадкою про Вашу компанію забиті негативними коментарями? Аккаунти в соц.мережах заблоковано, а під статями на інформаційних сайтах немає жодного позитивного відгуку? Ми виправимо цю ситуацію.

6. PA (public affairs)

Gr (government relations) – переговори з посадовими особами, лобіювання Ваших інтересів в органах державної влади.

Ngor (non government organization relations) – проведення переговорів з громадськими організаціями, реалізація благодійних проектів, створення власних інститутів громадянського суспільства.