1. SMM

Завжди бути на контакті з клієнтом  – дуже важливо для просування бренду. Ми пропонуємо комплексні рішення для того, аби ваша компанія впевнено почувала себе в мережі та не загубилася в потоку інформації серед конкурентів. Не важливо, на скільки великий ваш бюджет і цільова аудиторія, ми підберем рішення саме для Вас. В своїй роботі ми використовуємо сучасні автоматизовані системи у поєднанні з оригінальним авторським виконанням. Ми постійно розширюємо перелік соціальних платформ та працюємо з ТОП-блогерами, аби досягти максимальної конверсії.

2. DIGITAL

SEO, Web design, Development – ці терміни відомі всім, хто починає розширювати мережу своїх клієнтів, завдяки виходу у глобальну мережу. Сучасний бізнес неможливо уявити без власного сайту, або лендінгу на одному з торгових майданчиків. А пошукова оптимізація вкрай необхідна, аби ваш сайт змогли побачити ваші потенційні клієнти. Наша компанія пропонує, як унікальні розробки так і готові рішення, що задовольнять найвибагливіших клієнтів. До того ж, ми пропонуємо розробку та інтеграцію CRM систем, завдяки яким ви оптимізуєте власну справу та матимете потужний інструмент для аналітики.

3. OSINT

Бізнес – це війна. Війна за клієнта, за лідерство, а іноді і за виживання компанії. Вести війну без розвідки – неможливо. Ми пропонуємо послугу розвідки з відкритих джерел інформації. Ми перевіримо вашого партнера, конкурента чи потенційного клієнта та складемо звіт про його надійність, платоспроможнісь та спрогнозуємо ризики. Завдяки нашому звіту ви мінімізуєте виникнення форс-мажорних ситуацій та убезпечите себе від ризикованих та невиправданих угод.

Ми пропонуємо:

 1. SMM
 2. Розвиток груп та сторінок в мережах Facebook, Twitter та Linkedin
 3. Ведення профілів публічних людей
 4. Адміністрування та просування каналу YouTube
 5. Аналітика та налаштування профілів у соц.мережах
 6. SEO
 7. Підняття рейтингу сайта в пошукових системах
 8. Витіснення негативної інформації в пошукових системах
 9. OSINT
 10. Розвідка у відкритих джерелах інформації
 11. Internet marketing
 12. Аналіз продуктивності Вашого ресурсу
 13. Створення маркетингової воронки
 14. Web design
 15. Розробка дизайну та технічної частини сайта
 16. Development
 17. Розробка застосунків та CRM систем