Технологія «вбросу», або як «налити на вентилятор» по сучасному (2 частина)

Можливості для маніпуляцій з інформацією збільшуються в прогресії. А от посадовці чомусь досі посилаються на монтаж. Варто напевно вже вивчити такі терміни, як Deep Fake, Face swap та нейромережа. Хоча краще заздалегідь думати що робиш та говориш, аби не доводилось вигадувати собі «вирваний контекст».

Тож, як працює нейромережа та як вона створює Face swap, за допомогою якого роблять Deep Fake. (Перечитав попереднє речення – заплакав:)).

Є два зображення – те, яке накладають і те на яке накладають. На цих двох зображення визначають межі обличчя. Відео, на яке накладають нове обличчя розділяють на кадри. Далі з цими кадрами працює нейромережа. Точніше сказати – дві нейромережі. Одна перекодовує фото, яке буде накладатися, інша кодує серію фотографі зроблених з відео. Програма спочатку спрощує зображення до найпростіших параметрів. Згодом з так званого Latent face (зображення, яке має найменшу кількість характеристик), а згодом відновлює його до повноцінного зображення (з фактурою, тінями і таке інше.).

Програма, яка спрощує зображення однакова для обох обличь, а от програми відновлення різні. Тож коли програма створює Latent face з фотографії та набору кадрів з відео – обидва Latent face стають майже однаковими. А от під час відновлення програми міняють місцями і на місці одного обличчя, відновлюється інше з тою ж мімікою, що й оригінальне.

Це лише один з методів і технологія не стоїть на місці. Якщо раніше, аби створити щось подібне, потрібні були тижні в монтажній кімнаті – зараз ви можете зробити те саме за кілька секунд і своєму смартфоні.

До речі виробник цього застосунку – Українська компанія!

Вам також має сподобатись...

Популярні записи